Motorola VM65 Fhd 5 İnc Lcd Bebek Kamerası 

Motorola

Ürün Kodu : 107,065

Önceki Fiyat
5.055,00 TL
Kazancınız
%4
Satış Fiyatı
4.840,00 TL
Tahmini Kargoya Teslim: 1-3 iş günü içerisinde
Ürün stoklarımızda tükenmiştir.

Motorola VM65 Fhd 5 İnc Lcd Bebek Kamerası 

 

Motorola VM65 FHD Wifi Connect Bebek Kamerası 5 inç LCD Özellikleri Wifi Bebek Güvenlik KamerasıMotorola VM65 Wifi Connect Bebek Kamerası 5 inç ekranı, 1080p Full HD görüntü kalitesiyle tüm detayları yakalamanızı sağlayan eşsiz bir güvenlik kamerası olarak ebeveynlere sunuluyor.

Hareket ve ses bildirimleri sayesinde tüm özel anları yakalayabilir, Motorola Nursery App üzerinde kaydedebilir ve kendi albümünüzü oluşturabilirsiniz.

Cep telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan bebeğinizi 7 gün 24 saat kesintisiz ve eş zamanlı olarak izleyebilirsiniz. Çift yönlü iletişim özelliği ile bebeğinizle gerçek ses kalitesinde iletişim kurabilirsiniz.

Ninni, rahatlatıcı müzik ve kendi ses kayıtlarınız ile bebeğinizin rahatlamasını sağlayabilirsiniz. Kızıl ötesi gece görüşü özelliği ile bebeğinizi karanlıkta da takip edebilirsiniz.

Akıllı cihazlarınıza indirebileceğiniz Motorola Nursery App ile bebeğinizin güvenliği her an parmağınızın ucunda olacak ve bebeğinizin odasına girmeden onu kontrol edebileceksiniz.

VM65 FHD Wifi Connect Bebek Kamerası 5 inç LCD İçerik ve Teknik ÖzellikleriMotorola Wifi Connect Bebek Kamerası’nın esnek manyetik montaj aparatı sayesinde kameranızı bebeğinizi en iyi görebileceğiniz noktaya yerleştirebilirsiniz.

Bebek kamerasını uzaktan sağa sola, yukarı aşağı dijital hareket ettirerek ve yakınlaştırma özelliğini kullanarak bebeğinizin odasındaki her bir detaya hakim olacaksınız.Dijital bebek kamerasının kızıl ötesi gece görüşü özelliğiyle ortam karanlık olsa bile bebeğinizi izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Motorola Nursery Uygulaması, bebeğinizi izleme ve daha birçok ihtiyacınızı akıllı telefonunuzun konforuyla yapabilmenizi sağlıyor.

Motorola VM65 Bebek Kamerası'nın hareket ve ses bildirimleri sayesinde yakaladığınız özel anları Motorola Nursery App üzerinde kaydedebilir ve kendi albümünüzü oluşturabilir, cep telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan bebeğinizi kesintisiz ve eş zamanlı olarak izleyebilirsiniz.

 

Bebe Çeyiz Sarayı'nda yer alan mobilya ürünleri 45 gün, diğer ürünler 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir.
Kategorideki Diğer Ürünler
Son Gezdiğiniz Ürünler