Mi̇ma Zıgı Bebek Arabası Ebony

Mima

Ürün Kodu : 116.A331112E

Satış Fiyatı
31.999,00 TL
Tahmini Kargoya Teslim: 1-3 iş günü içerisinde
- +

 Mi̇ma Zıgı Bebek Arabası Ebony


• Şık ve Kompakt
Zigi şık ve kompakt bir bebek arabasıdır. Zarif görüntüsü, kolaylıkla tek elle kompakt katlama özelliği ile birleşince, zigi aileler için en sevilen yol arkadaşı haline geliyor.
Tecrübeli mühendislik tasarımı olan zigi, sağlamlığı ve dayanıklılığının yanında, oldukça hafif ve son derece kolay bir kullanım sunuyor.

•  Kolay Katlama
Tek elle kompakt katlama imkanı sunan zigi’yi katlarken tek yapmanız gereken bir elinizle bebeğinizi tutarken diğer elinizle arabayı katlayıp yere dik duracak şekilde bırakmaktır.
mima zigi’nin kompakt katlama ölçüsü (56x45x25 cm / 22x18x10 inç) bir çok hava yolunda kabul görülen kabin bagaj ölçüsüne uygundur.
• Güneşlik/Gölgelik
Yenilikçi ve pratik sistemi tek el hareketiyle gölgeliği tamamen açıp kapamanıza olanak tanır. Çocuğunuzu, güneşin zararlı ışınlarına karşı UV koruması sağlayan bir değil iki adet güneşlik ile korur.
Zigi’nin havalandırma sağlayan gölgelikli penceresi sayesinde çocuğunuzu rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz.
• Tekerlekler
Şeffaf tekerlekler sadece güzel görünmekle kalmaz, aynı zamanda son derece dayanıklı ve hafiftirler. Süspansiyon özellikli tekerlekler sürüşü oldukça kolaylaştırır.
• Uyku Pozisyonları

mima zigi 3 kademeli yatış pozisyonuna sahiptir, en düşük seviyeye getirdiğinizde çocuğunuz için konforlu bir yatış olanağı sağlanmış olur.

Bebe Çeyiz Sarayı'nda yer alan mobilya ürünleri 45 gün, diğer ürünler 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir.
Kategorideki Diğer Ürünler